Abonamentowa
Opieka Medyczna


Co to jest?

Podstawowe informacje o pakietach medycznych SIgnum

Promocyjna opieka medyczna za 49 zł./m-c

Promocyjny Pakiet Pomarańczowy w wersji indywidualnej,
 za który zapłacisz aż o 25% mniej w każdym miesiącu!

promocja pakieów medycnzych

– teraz zdecydowanie niska miesięczna składka: tylko 49 zł,
– dla porównania za tylko jedną wizytę u ginekologa/kardiologa zapłacisz ok. 150 zł!
– 24 godzinna infolinia medyczna,

nielimitowany dostęp do lekarzy 7 specjalności – najczęściej odwiedzanych przez pacjentów,
– wizyty u lekarzy specjalistów do 5 dni od zgłoszenia, internista w 24h
– usługi pielęgniarskie,
– diagnostyka i badania laboratoryjne zawarte w cenie pakietu.

Nie zmarnuj tej okazji! Bonus, z którego będziesz zadowolony/-a/ przez cały rok odbierz już teraz.

Kliknij tutaj >>>

.

Medycyna pracy – bezpłatna umowa dla twojej firmy

Nowe,rewelacyjne rozwiązania dla małych i średnich firm zatrudniających pracowników.

Po podpisaniu bezpłatnej umowy, otrzymasz DARMOWY dostęp do platformy medycyny pracy, która rozwiąże ci wielu problemów, a przed wszystkim:

 

>>  pozwoli uniknąć kary do 30.000 zł za „niedociągnięcia” w zakresie niedopełnienia wszystkich zaleceń w zakresie medycyny pracy. Gdy przychodzi kontrola BHP, pracy, w 97% przypadków „coś” znajduje. Dzięki internetowej platformie możesz tego uniknąć.
>> pomoże rozwiązać problemy z absencją pracowników, „lewymi” zwolnieniami
>>  umożliwi zmniejszenie (często dość znaczne) kosztów związanych koniecznością zapłaty za wizyty/badania pracowników z w zakresie medycyny pracy, dopuszczenia, badań okresowych, etc.
>>  nie musisz pamiętać o tym kiedy, jaki pracownik i gdzie ma wykonać badania okresowe – platforma przyśle ci na czas odpowiednie powiadomienia, na odpowiednich (zmieniających się) drukach

 Kliknij tutaj by ściągnąć raport zawierający praktyczne rozwiązania dla małych i średnich firm aby ściągnąć raport przygotowany specjalnie dla małych i średnich firm

medycna pracy dlamałych firm

Pomożemy ci to rozwiązać, skontaktuj się nami

Dla kogo są pakiety OM Signum?

 

Pomagamy w uzyskaniu dostępu do dobrych, prywatnych placówek ludziom, których na to nie stać, oraz dajemy możliwość dostępu do prestiżowych pakietów medycznych za rozsądną cenę.

 

Jakie masz korzyści z posiadania pakietu S7?

Podstawowe korzyści z posiadania Abonamentowego Pakietu Zdrowotnego OM Signum

lekarz-pacjenci-przeswietlenie

 • Bez kolejek. Dzwonisz , umawiasz się na pasującą ci godzinę i o tej godzinie wchodzisz do gabinetu.
 • Całodobowa infolinia medyczna. SMSem otrzymujesz potwierdzenie wizyt.
 • Lekarze podstawowi (internista, pediatra, medycyny rodzinnej) do 24 godzin od zgłoszenia (choć niewykluczone, że to może być godzina, czy dwie).
 • Lekarze specjaliści do 5 dni od zgłoszenia. BEZ SKIEROWANIA.
 • Lekarze w gabinetach prywatnych. Ci są mili i kompetentni, nie jak w NFZ nieuprzejmi, skrzywieni i robiący łaskę.
 • Pakiety są bardzo korzystne cenowo. Dwie prywatne wizyty lekarskie u dobrego lekarza to zwykle koszt wyższy niż cena nawet najdroższego pakietu, w którym ilość wizyt jest nielimitowana, niemal wszelkie dostępne badania, rehabilitacja, a także konsultacje profesorskie – te zwykle kosztują ok. 300 zł. za każdą wizytę, a za tyle u nas masz 30 specjalistów bez ograniczeń, plus badania i dodatkowe usługi.
 • Stosowne badania są zawarte w cenie pakietu
 • Płacisz jedną, stałą kwotę co miesiąc i korzystasz tyle ile chcesz, ile masz potrzebę.
 • Bez ograniczeń ilości wizyt. Jeśli masz taką potrzebę to bez żadnych dodatkowych dopłat chodzisz do lekarza co drugi dzień, korzystasz z usług pielęgniarek, robisz badania itp.
 • Mobilność. Ponieważ Signum na ponad 1000 współpracujących placówek to jeśli ci potrzeba pomocy na drugim końcu Polski wykonujesz telefon i umawiasz wizytę tam gdzie masz najbliżej. Rewelacyjna opcja dla osób w delegacji, podróżujących, kierowców zawodowych, etc.
 • Rewelacyjne warunki dla kobiet: prowadzenie ciąży+cytologia+badania krwi i moczu+USG już za 80 zł. miesięcznie (optymalnie: pakiet srebrny za 120 zł.). Dobry ginekolog bierze na dzień dobry 150 zł. plus za badania.
 • Także pakiety partnerskie (maż+zona), lub mąż + dziecko), oraz rodzinne (maż+żona+dowolna ilość dzieci – te są bardzo korzystne).
 • Jako jedyni oferujemy pakiety firmowe na tak korzystnych warunkach: już od 39 zł./m-c – już od 4 pracowników (lub właściciel + 3 pracowników). Możliwość finansowania pakietów  z funduszu socjalnego przedsiębiorstwa, czy organizacji budżetowej. Podpowiadamy jak zgodnie z prawem zaliczyć pakiety medyczne w koszty uzyskania przychodu.
 • Tylko u nas możliwy jest pakiet medyczny dla osób powyżej 65 roku życia: nielimitowany internista, okulista, 30% zniżki na wiele innych wizyt i usług.
 • Jeśli coś nie jest zwarte w pakiecie, a musisz z tego skorzystać to z kartą Signum otrzymasz 25% zniżki w Polmedzie, 20% na usługi stomatologiczne i 15% rabatu w placówkach partnerskich.
 • Program lojalnościowy: jeśli zarekomendujesz pakiet 7 osobom, które go zamówią, swój pakiet będziesz mieć za 1 zł.(jeden złoty) miesięcznie.
 • Możesz też podpisać umowę o współpracy i otrzymywać prowizję i tzw. nadprowizję od sprzedaży pakietów i obrotów na zbudowanym rynku. Nikt inny tego nie oferuje. Teraz ty też możesz zarabiać na rynku usług medycznych. Zapotrzebowanie na usługi medyczne będzie zawsze i zawsze ktoś na tym będzie zarabiał, a teraz i ty możesz mieć w tym udział.
 • Teraz to i ty możesz zarabiać na lekarzach – póki co jesteśmy jedyni, którzy to umożliwiają 🙂

  Zobacz  zestawienie pakietów

Wybierz swój pakiet

.