Abonamentowa
Opieka Medyczna


alergolog

Promocja pakietu srebrnego dla klientów indywidualnych. Złap okazję.

Tylko teraz, przez ograniczony okres czasu oferujemy WYJĄTKOWO DUŻĄ ZNIŻKĘ, nawet 50% na najpopularniejszy pakiet medyczny.

Nie bez powodu cieszy się on największą popularnością, gdyż przy dobrej cenie daje dostęp do nielimitowanej ilości wizyt u 27 lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i testów laboratoryjnych, zabiegów chirurgicznych, pomocy ambulatoryjnej, usług pielęgniarskich, zniżek na stomatologię, etc.

Cieszy się ona także wyjątkową popularnością wśród alergików, jakoże poza w.w. obejmuje w cenią także testy alergologiczne i odczulanie z lekiem pacjenta.

Innym powodem dużej popularności jest zawarte w pakiecie powadzenie ciąży: opiekę ginekologa-położnika wraz z badaniami.

Okulista, do którego też dostaniesz się w ciągu max. 5 dni od rezerwacji telefonicznej to także jeden z powodów popularności pakietu srebrnego.

Standardowa cena tego abonamentu wynosi 120 zl./m-c, natomiast niezwykle istotną kwestią jest to, że jeśli zdążysz na czas, to możesz zacząć korzystać z tego pakiety już 69 zł.

==>  Kliknij tutaj aby w porę zarezerwować sobie tak korzystna opiekę medyczną w promocyjnej cenie.

Na czym polega Promocja Wiosenna?

Warunki Promocji Wiosennej:

  • podana cena promocyjna pakietu medycznego srebrnego obowiązuje przez pierwsze 3 miesiące od podpisania umowy
  • po okresie pierwszych 3 miesięcy funkcjonowania umowy koszt pakietu srebrnego ulega zmianie na cenę standardową
  • umowa jest podpisywana na czas 15 miesięcy i z możliwością przedłużenia

Tak więc klient w pakiecie srebrnym:

  • będzie płacił jedynie 69 zł w wersji pakietu indywidualnego, 138 zł – w pakiecie partnerskim (2 osoby dorosłe, lub dorosły+dziecko), 173 zł w wersji pakietu rodzinnego (obejmuje: mąż, żona i wszystkie dzieci do 25 r. życia) – przez pierwsze 3 miesiące klient za Pakiet Srebrny  To oszczędność prawie 50 %!
  • natomiast po upływie tych 3 miesięcy, a więc od czwartego miesiąca do końca umowy odpowiednio: 120zł/240zł/300zł.promocja-srebrny-3plus12-zdjecie

 

Kliknij tutaj po więcej szczegółów