Abonamentowa
Opieka Medyczna


dla mikrofirm

Pakiet medyczny dla małych i mikro firm. Rewelacja!

Pakiet grafitowy – nadzwyczaj korzystny dla małych firm

 

Grafitowy pakiet medyczny S7 jest wynikiem badania zapotrzebowania rynku na usługi medyczne i stanowi wręcz rewelacyjne rozwiązanie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i właścicieli zatrudniających 2-3, choć nierzadko bywa wybierany także przez większe firmy ze względu na na bardzo korzystną cenę w stosunku do możliwości i oferowanych opcji.

Ponieważ jest to ukierunkowane na małe i mikrofirmy, w przypadku pakietu grafitowego możesz zamówić nawet tylko jeden pakiet, a nie jak w przypadku pakietów firmowych minimum 4, a w dodatku może on być w wersji dla osoby indywidualnej, lecz także partnerskie (ty+druga osoba dorosła), oraz rodzinnej  (ty+partner+nieograniczona ilość dzieci)

Teraz już za 79 zł. miesięcznie otrzymujesz tyle możliwości, ile wcześniej było dostępne tylko dla dużych firm za dużo większe pieniądze. Wyobraź sobie bowiem, że dzięki temu masz możliwość dostępu do lekarzy pierwszego kontaktu:

» internista
» pediatra
» lekarz medycyny rodzinnej

na telefon, o określonej godzinie (zwykle w granicach8-20), w max. 24 godziny

oraz

 » alergolog
» anestezjolog
» chirurg ogólny
» chirurg naczyniowy
» chirurg onkolog
» dermatolog
» diabetolog
» endokrynolog
» gastroenterolog
» ginekolog
» hematolog
» kardiolog
 » laryngolog
» nefrolog
» neurolog
» neurochirurg
» okulista
» onkolog
» ortopeda
» proktolog
» pulmonolog
» reumatolog
» radiolog
» urolog

 

bez żadnych skierowań, na telefon, w ciągu 5 dni, w uzgodnionym terminie na ogólnopolskiej, całodobowej linii telefonicznej

do tego:

Zlecone przez lekarza, bezpłatne i zupełnie nielimitowane badania laboratoryjne, a także diagnostyczne.

Badania laboratoryjne: badanie ogólne moczu, morfologia krwi z rozmazem, OB, cholesterol całkowity, trójglicerydy, jonogram (sód, potas), żelazo, glukoza we krwi, magnez, mocznik we krwi, kreatynina w krwi, bilirubina we krwi, białko we krwi, poziom AspAT i ALAT, poziom GGTP we krwi, amylaza we krwi, poziom ASO, APTT i PT we krwi, fibrynogen.

Badania diagnostyczne: RTG klatki piersiowej, oraz kości, stawów i czaszki, cytologia ginekologiczna, zdjęcie  narządów jamy brzusznej przeglądowe, USG jamy brzusznej, jąder, pęcherza moczowego, piersi, płodu, narządów rodnych, nerek, tarczycy, prostaty przez powłoki brzuszne, ślinianek,  spoczynkowEKG e, spirometria, audiometria.
Usługi pielęgniarskie w placówce

Personel zapewnia następujące usługi dostępne na terenie kliniki:
» iniekcja dożylna (lek pacjenta)
» iniekcja domięśniowa (lek pacjenta)
» opatrunek prosty
» kroplowy wlew dożylny (lek pacjenta)
» próby śródskórne
» pomiar ciśnienia krwi

Dodatkowo

» przysługuje ci 15 % rabatu na wszelkie usługi medyczne: konsultacje lekarskie i ambulatoryjną diagnostykę oferowane u partnerów medycznych

» oraz 25 % zniżki na usługi medyczne: konsultacje lekarskie i diagnostykę ambulatoryjną oferowaną w Klinikach Medycznych operatora medycznego Polmed (Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Sosnowiec, Kraków, , Gdynia, Starogard Gd.).

Całodobowa Linia Medyczna
Ogólnopolska rezerwacja terminów wizyt i badań – 24h Infolinia Medyczna.
Pacjent może zarezerwować termin wizyty z dowolnego miejsca Polski w Klinikach Medycznych na terenie całego kraju. Konsultant Infolinii uzgadnia z pacjentem preferowany termin i oddzwania do pacjenta z potwierdzeniem wizyty. W dniu wizyty pacjent otrzymuje SMS przypominający o terminie konsultacji lub badania. Całodobowa Infolinia Medyczna, to również telefon alarmowy, pod którym przez całą dobę dyżuruje personel medyczny, który udziela porad w sytuacji wystąpienia problemu zdrowotnego, w razie potrzeby zamawia wizytę domową. Każdy pacjent posiada kartę identyfikacyjną SIGNUM, na której podany jest numer całodobowej linii medyczne

Abonament miesięczny:

indywidualny: 79 zł.

partnerski (ty+dziecko, lub druga osoba dorosłą): 158 zł.

rodzinny (ty+partner/-ka/) + nieograniczona ilość dzieci: 198 zł.

Możliwość także płatności kwartalnych, półrocznych i rocznych.

UWAGA! Teraz także osoba indywidualna (nie posiadająca firmy) może zamówić pakiet grafitowy w cenie 100 zł. miesięcznie (200 zl. partnerski, 250 rodzinny)

Dostępnych jest ponad 1000 placówek operatora i partnerskich są na terenie całego kraju. Kliknij tutaj aby sprawdzić gdzie masz najbliżej.

Pytania, wątpliwości? Proszę o kontakt.

 

Kliknij tutaj aby zamówić

.